| vikusSik a întrebat:

Salutare amici! am si eu o problema.Am 16 ani. M-am intilnit cu un singur baiat si nu am dovedit bine sa invat saruta si el a plecat. Acum nu ma pot intilni cu alti baieti pn'ca mii rusine de faptul ca nu pot saruta.Care credeti ca ar fi solutia?

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu cred ca e o mare problema, nu toti oamneni se naste invatatihappy. Si eu cred ca acel baiat cu care te-ai " sarutat " nu era potrivit pentru tine.Lasa ca ai timp sa gasesti si baieti mai buni.Care sa aiba rabdare si sa te invetebig grin baftawinking

| thefirstangel a răspuns:

Stai linistita...vei gasi un alt baiat in viitorul foarte apropiat sau foarte departat

| MisterDariusBoy a răspuns:

Pff. sa stii ca si eu sunt in situatia ta tongue am 16 ani si am avut un singur prieten, dar totusi m-am mai sarutat si cu altii si nu e ala greu oh go on pana ''iti dai drumu'' cum s-ar zice, e mai greu apoi o sa vezi ca nu e nu stiu ce :*
bafta :*

| MonsterEnergy a răspuns:

Sa-ti infrangi teama? Daca eu as fi fata,as merge cu baietii,as bea ceva,si l-as saruta pe cel mai frumos cu scuza ca sunt inconstienta si beata. Daaaaaar, cum sunt baiat, inca astept acea fatalaughing