| girl001 a întrebat:

Salutare amicii mei! Ce sa fac numai pot de plins.Prietenul meu despre care va povesteam in intrebarile secundare, s-a schimbat radical.Nu mai este acel care era pina acum.Cind ii zic sa vina sa ma vada zice ca e ocupat(face reparatie acasa), cind vine la mine e atit de dulce si de drag, cum se duce acasa parca il schimba cineva.De vorbeste cu mine pe net mereu e indiferent, daca pe telefon apui deja ceva mai bine.Nici nu stiu ce sa fac! Dati_mi un sfat cum sa-l fac sa ma iubeasca din nou, asa cum era la inceput,, si sa-l fac sa tina mai tare la mine, cum ar trebui sa devin ca deja el sa alerge dupa mine.Va rog sfaturi utile(in afara de sex-pina ce-o fi nu vreau sa merg la asa ceva)! fundita:*

Răspuns Câştigător
| Pandicorn123 a răspuns:

Cred ca e timpul sa porti o discuutie ceva mai serioasa cu el. adica poate el are ceva probleme mai serioase in familie nu stiu ceva la care nu ar trebui sa stii tu sau pur si simplu nu poate sa iti spuna. sau poate are pe altcineva pe o alta fata poate iubeste pe alta afla investigheaza putin vezi vcum se mai comporta cu tine fa-l sa se increada in tine orice ar fi. ti-am zis si la inceput poarta o discutie cu el si intreaba-l daca are vreo problema serioasa in familie spune-i ca tu poti sa il intelegi orice are fi. daca nu e asta inseeamna ca numai tine la tine si atunci nu poti sa il fortzezi ca daca o sa il fortzezi sa fie din nou cu tine o sa te lase la cele mai grele momente si o sa suferi si mai mult. poate ca a venit sfarsitul relatiei voastre dar nu te descuraja mai sunt mii de baietri pe lumea asta pe placul tau succes. funda?

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sincer nu poti face nimic daca el nu mai tine la tine. Se poate ca el sa aiba treaba sau ceva probleme de familie si de asta, poate trece printr-o perioada mai proasta sau pur si simplu nu mai tine la tine. Vb cu el, intreaba-l ce sa inanplat de nu mai tine la tine, ca s-a schimbat, nu mai e la fel ca inainte.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| gabriella85 a răspuns:

Buna! in primul rand iti spun ca exista vorba "O MINUNE NU TINE DECAT 3 ZILEhappyasa ca sa facem putin haz de necaz, nu stiu daca va mai fii cum a fost, dar poate si tu te-ai schimbat putin si el simte asta in comportamentul tau.pentru inceput iti zic sa faci asa:fii tu mai iubitoare,mai lipicioasahappy,arata-i ce inseamna dragostea,saruta-l altfel,spune-i TE IUBESC atunci cand simti si cand e pornit din suflet nu din obligatie,fa tu toate astea,daca nici asa nu se schimba situatia in bine,inseamna ca el are o problema pe care ar trebui sa o discutati, ia-l deoparte si dezbateti subiectul, trebuie sa ajungeti la un numitor comun.in cazul in care(doamne fereste!)vrea sa rupeti relatia, da-i libertatea asta...asteapta cateva zile daca se intoarce inseamna ca este al tau, daca nu va mai veni inseamna ca nu a fost niciodata! bafta si iti tin pumnii.

| underground05 a răspuns:

Daca un baiat nu te iubeste cum vrei tu nu inseamna ca nu te iubeste cu adevarat! poate ca are si el probleme acasa sau poate ca tu nu.l intelegi,oricum nu dispera,si prietenul meu a avut o perioada in care era mai rece, nu mai era cum era inainte, si asta pentru ca ne.am invatat unul cu altul si mi.am dat seama pana la urma ca in perioada aceea avea niste probleme in familie,dar acum totul e ok,si inca ceva poate ca el nu mai e cum era inainte pentru ca acum are siguratna ca tu il iubesti sa ca nu te vei desp de el pentru nimic in lume iar la inceput nu avea acea siguranta! pentru orice eventualitate,cauta un moment in care sa fiti impreuna si sa fie el binedispus si incearca sa vb cu el, si nu uita nu lasa aceasta discutie calma sa degenereze intr, o discutie contradictorie sau mai rau o cearta! poate va intelege pana la urma! bafta

| edy132 a răspuns:

Te-ai gandit sa-i spui si lui asta? Decat sa ceri sfaturi pe net. Cel mai bine e sa vorbesti direc cu el ce te deranjeaza nu sa taci prefacandute ca totul este ok. Unii oameni sunt stresati cand muncesc sau nu le place sa fie derajati. Eu nu pot sa-ti dau nici un sfat, vorbeste cu el.

| girl001 explică:

Nu stiu el zice ca ma iubeste ca tine.dar nul cred!

| Zoey4 a răspuns:

Coincidentalaughing
si eu sunt in aceeasi situație ca tinehee hee
si nici eu nu stiu c sa facstraight face

| any_1963 a răspuns:

Dal dracului ca i prost