| hosszubossu a întrebat:

Salutare. As avea nevoie de ajutor. Ma vad cu fata asta de vreo o luna si am cam ajuns in punctul in care ar fi potrivit sa facem sex. Problema este ca eu pana acum m-am plimbat cu un mic dovlecel in pantaloni...sunt diagnosticat cu micropenis. Relatiile mele din trecute din aceasta cauza nu au putut sa continue.

Ce pot face in situatia asta? Sa ii spun adevarul? Sau cum sa reusesc sa nu isi dea seama?

Răspuns Câştigător
| adam7 a răspuns:

Încearcă cu toată încrederea și satisface fata.
Fă-i un preludiu intens, tratează-o frumos, cu respect, fii tu însuți.
Ia un stimulent, o pastilă ceva de erecție, și în nici un caz nu sta frustrat, trebuie să fii natural și să-ți dai silința.
Succes!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci mai trage de timp cateva luni, ca ea sa fie indragostita peste urechi de tine si cand vii cu "supriza" din pantaloni, sa nu fuga.

| TimberWolf a răspuns:

Micropenis rolling on the floor

| Madaxo97 a răspuns:

Se pare că chiar ai o problemă. mai bine spune-i adevărul și aia e, ia o jucărie sexuală și o satisfaci cum poți

| Cipi1212 a răspuns:

Îi spui adevărul. Că nu poți face sex.

| Giulia911 a răspuns:

Eh, necaz mare pe capu' tău.

| GirthD a răspuns:

Nu ii spune nimic. Treci la fapte si las-o pe ea sa descopere. Vezi reactia ei si de acolo te decizi ce si cum.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Salut,du te la un medic specialist, sau fii sincer cu fata

| SpadasinulNegru a răspuns:

Seara buna draga domn! Am solutia exacta pentru problema dumitale, am auzit ca un anumit gel numit "titan gel" ti-ar marii penis-ul.Acum nu sunt sigur ca functioneaza 100%, dar merita incercat.In caz ca aceasta metoda nu functioneaza ai putea astepta pana ajungeti in pat, poate aceasta are o atractie fata de lucrurile mai micute, cum ar fi si nanopenisul tau!

| iloveyoumaria3 a răspuns:

Faceți pe întuneric și spune i ca nu ai băgat o pe toată pentru ca nu ai nimerit cum trebuie gaura, și ii spui ca poate data viitoare