| thego01 a întrebat:

Salutare, as avea si eu o intrebare, in ultimele partide (protejate) cu prietena mea, am mai continuat si dupa finisarea in prezervativ, exista sansele sa fi iesit ceva pe langa?

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, 1% asa ne-am pomenit si noi cu fiul nostru cel mai mic, de 6 ani. Sotul meu glumea ca ar trebui sa-i chemam de nași pe cei de la durex.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vremea cat ai avut prezervativul pus tot timpul si nu ai intrat nici macar odata fara prezervativ, nu sunt sanse sa fii curs nimic.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ai purtat prezervativul non-stop, și ești sigur ca nu era spart, nu are cum sa iasă pe lângă nimic.