| aaaaaaabbbbbaaaaaaaa a întrebat:

Salutare,
as dori sa-mi faceti un mic tutorial de sarutare
Adica as vrea sa stiu principiile sarutarii, actiunile, si in genere cum se saruta corect.

4 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Tutorial:deschizi usa bagi limba dai si putina saliva si ala e. daca tie iti place asta nu ai decat..si ai grija ce mananci

| sowhatt a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Pe buneeeee...bagi limba si dai saliva? yak...tonguelaughing

| PublicAccount a răspuns:

Sarutul nu are principii laughing pur si simplu va apropiati buzele, desigur, si restul vine de la sine nu trebuie sa iti faci griji de absolut nimic :*. Nu exista. sarut corect. ci sarut care implica 2 persoane iar dupa cum ti.am spus restul vine de la sine.Si nu trebuia neaparat sa bagi limba laughing asta. dupa ce te obisnuiesti tu sa saruti. nu neaparat din prima

| aaaaaaabbbbbaaaaaaaa explică:

Da ma, e usor sa luati la misto. Doar n-o sa-i bag limba in gura si sa stam ca mortii! Careva actiuni trebuie facute. Si nu as vrea sa ma ard in asa moment))