| Ziser a întrebat:

Ati putea sa imi dati o declaratie/scrisoare de dragoste pentru o fata de 12 ani? Imi place de o fata dar ea nu stie si vreau sa ii fac o scrisoare tip Anonymous. Daca puteti sa imi scrieti una frumoasa, dar nu scurta va multumesc!

Răspuns Câştigător
| 이채린 a răspuns:

Da-mi o clipa acum sa pot visa, Vreau sa mai pot spera, Te vreau doar pe tine in viata mea, Imi doresc sa fiu numai al tau, Si poate dac-ai vrea (dac-ai vrea), As fi langa tine-o stea...

| Ziser explică (pentru 이채린):

Daca stii inca una iti dau funda!

| 이채린 a răspuns (pentru Ziser):

Esti mireasma vantului de primavara, Ce-mi mangaie parul, Esti lacrima care aluneca pe obraz, Si se sparge in palma mea, Esti visul meu, Care m tine treaz... Esti luna care ma priveste-n noapte Esti o iluzie, durere, soapte Traiesti ca sa iubesti, Asa esti tu si te iubesc asa cum esti.

| Ziser explică (pentru 이채린):

Poti sa imi dai si un titlu?

| 이채린 a răspuns (pentru Ziser):

Hm....sincer..nu am idee. XDD Primavara incepe cu tine?

| Ziser explică (pentru 이채린):

O sa ma gandesc eu, dar multumesc!

| 이채린 a răspuns (pentru Ziser):

Cu placere. ^^ Succes. big grin

| Ziser explică (pentru 이채린):

Multumesc big grin!