| BlackStar99 a întrebat:

Salutare, buna-ziua, noapte-buna! Nu știu cât e ceasul pentru ca vad totul în ceață(efectul supradozei de cola). Băieți priviţi scenariul pe care o sa-l continuati: E seară, sau ziuă, nu contează, sunteți cu prietenii la un suc, o măslină și dintr-o dată vedeți o fată drăguță pe care nu o cunoașteți și vreți să vă dați la ea...
ACUM CONTINUATI! (ce faceți, ce ziceți?)

P.S. salariul poate porni de la un tampon până la un tub de hârtie igienică (hârtia nu este inclusa), și cel mai bun răspuns poate primi chiar FUNDITA, da, a-ti auzit perfect, FUNDITA!
Și fetele pot răspunde dar ar fi ciudat.
Promitem ca nici-o marmotă sa nu fie rănită pe parcursul filmarilor.
Stinge lumina, coboară cortina, SE FILMEAZĂ!

Acesta este o întrebare serioasa deci tratati-o cu seriozitate.
Va mulțumim!

7 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Daca as fi in locul tau ( banuiesc ca esti genu ala de sparge seminte in fata blocului si bea cola si bere) mi-as da doua palme si un calcai in burta de unu singur si as sta sa beau bere in continuare fara sa fac nimic gandindu-ma ca distrug oricum societatea asa ca mai bine tac din gura

| chioscuta a răspuns:

Asta e intrebarea aia? Vezi ca nu sunt fata happy

| BlackStar99 explică (pentru chioscuta):

Ok, deci nu ești fată, de notat. Da asta e. Pot sa o șterg oricând, dar nu. Arată bine acolo.

| Emankonovici a răspuns:

Penibil, tu esti genul care ne distruge societatea.Ti-as recomanda sa pui mana pe-o carte si simte-o p-asta big grin

| BlackStar99 explică (pentru Emankonovici):

Distrug societatea?
O simplă întrebare cu un aspect diferit va schimba repede viziunea asupra unei persoane?
Habar nu ai cine sunt, cum sunt vorbești și tu că sa te bagi în seamă. Daca nu ești în stare să răspunzi la o întrebare, nu-mi pasă cum, doar sa răspunzi, sa fi tu un exemplu dacă consideri ca cel care a pus întrebarea eu un handicapat, cum ma consideri tu pe mine.
Nu prea citesc cărți, doar scriu carti și poezii. Cititul ma plictiseste, daca nu citesc ce-mi place, ce sa fac?
Nu uita tu nu ești diferită de mine.Ne-am născut la fel, o sa murim la fel.
Oamenii nu is diferiti, diferit e unghiul din care ii privești.
Tu ai făcut ceva important în viata asta? Ai inventat gaura la macaroana? Ai scris și tu doua randuri și jumătate corect gramatical și gata, esti șmecheră? Te anunț că ești tot un grăunte de nisip în deșert, la fel ca mine.
A da, pentru celalalt "intelectual " care s-o trezit sa scrie:"Da tu ce faci în viața asta?".
Ai realizat ceva, ai inventat ceva?
Și auziti aici, sa spuneți că distrug societatea la aia repetenți, la fetitele de 12 ani însărcinate și la aia rupti-in-gura care nu au scopuri in viata(de parca voi aveți).
Ca sa nu fiu rău, Peace!

| Emankonovici a răspuns (pentru BlackStar99):

Eu nu ma cred smecher nu ma dau cine nu sunt `smechera` sunt baiat... Ti-a luat mult s-o gandesti? Si nu, nu sunt golan sunt un simplu pustan de 13 ani ...Prea multe pareri, si daca as fi fost problema care este? Eu am un viitor nu=mi pierd toata ziua pe TPU cu o intrebare inutila daca postezi pe TPU tu nu schimbi nimic esti doar un simplu om care vrea sa faca, e bine sa faci dar tu nu poti sa faci tu eu el nimeni nu poate sa schimbe Romania asa ca vezi-ti de treaba ta si lasa-ne cu intrebarea ta. Bafta daca vrei ne intalnimi si o sa-ti demonstrez contrariu. Pace

| BlackStar99 explică (pentru Emankonovici):

Nu vreau sa schimb România, de ce as vrea asta?
Asta ziceam și eu, nu-s diferit de tine. Dar sa fim sinceri, ai 13 ani, mai ai pana sa înțelegi cum stă cu viata asta. Viața mea, fac ce vreau, viata ta, fă ce vrei.
Ai un viitor? Păi atunci ce cauți pe TPU? Și zici de mine.
De întâlnit cu tine nu am de ce, nu ai ce sa-mi demonstrezi.
Am crezut ca ești fata de la "Ema. ", scuze.