| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare, cer ajutor, sunt disperat. Ieri am dat în bara cu prietena mea, sâmbătă seara a spus ca iese cu prietenii, și a doua zi dimineață mia povestit cum a fost a fost Ea și cu un amic de al ei doar mia povestit tot cuvânt în cuvânt, dar am avut îndoieli ca se comporta straniu cu mine, și luni seara eam scris lui băiatul care a ieșit cu Ea mia spus exact ce mia spus și Ea, lam rugat sa nu îi spună ca am vorbit cu el, a spus stai liniștit e în ordine nu spun nimic, apoi marți seara pe Watsapp cum vorbeam cu Ea din senin numai vreau sa aud de tine cum ai putut Sa îmi faci asta! Ia spus idiot ul ca am vorbit cu el, acum mia cerut sa o uit iam stricat imaginea în fata prietenilor săi, nui se aștepta săi fac una ca aceasta, acum zice ca mă urăște mă roagă sa nu îi mai scriu, nu mai poate vorbi cu amicul ei, țin sa menționez sunt inbunit după ea pana acum întotdeauna o făceam fericită, să se simtă iubita eram atent cu Ea, o facem sa zâmbească mereu, sa fi fost alta fată de mult era în patul meu, am încercat cu mesaje să îi demontez ca îmi pasa se Ea ca îmi pare rău, e prima oară când ne certăm, dar e încăpăținată și nu vrea e foarte orgolioasa, de blocat mă blocat pe toate rețelele la telefon nu îmi răspunde sad ce pot sa fac ca sa o întorc înapoi? Oricui i se poate întâmpla așa ceva sa vorbească prietenul cu; adversarul, iam zis ca o las în pace câte zile sa își revină! Ajutați -mă cea mai bună soluție cun sa o întorc, funda!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, scrie cat se poate de corect si pe intelesul tuturor.Eu, unul nu am inteles nimic din ce ai scris tu.

| SkyPilot a răspuns:

Daca ai adresa de acasa a fetei, trimite-i acasa un buchet mar de trandafiri rosii. Scrie-i pe card ca o iubesti si ca din dragoste ai gresit fata de ea. Sau mai bine plateste pe cineva ca sa scrie, ca la felul cum scrii tu, s-ar putea sa inteleaga altceva.

| NameHarris a răspuns:

Este doar un motiv sa scape de tinewinkingNu te mai vrea!

| Quassaar a răspuns:

Stiu de ce se desparte de tine! Pentru ca nu înțelege nimic din mesajele tale. Daca si ei ii scrii așa cum ai facut-o mai sus...este clar. Eu nici 5 minute n-aș sta cu cineva care este incoerent in ceea ce vrea sa spună. Mai bine lăsa fata in pace si pune mana pe carte. Byeee!

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Căutăm urgent un traducător!

| DMY89 a răspuns:

Cauta motive prietene... happy Cautai alta fata care sa te aprecieze pentru ceea e esti... crede-ma e mai bine pentru tine happy