| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
Am o intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete.
Sa zicem iubitul/a va spune ca isi castiga existenta din videochat OnlyFans sau alte platforme chiar daca anterior v-a spus ca are o afacere online.
Cum ati proceda in situatia data?
Ati ramane in relatie sau va despartiti de partener?

Răspuns Câştigător
| MariannN20 a răspuns:

Sincer ma despart de ea, Nu as accepta ca altii sa imi vada iubita goala si Nu, Nu e vorba de GELOZIE e vorba ca as vrea sa am o femeie langa mine care isi pastreaza demnitatea intr-un mod cinstit, nu care gaseste cea mai rapida solutie sa faca bani dezbracandu-se si facand poze sa le vada toti ratatii care platesc pe platforma aia

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu as ramane, fiindca NU voi accepta niciodata minciunile nimanui, cu atat mai mult intr-o asemenea relatie.
Daca nu a fost capabil si sincer sa-mi spuna de la inceput inseamna ca a mintit cu buna stiinta si intr-un asemenea om nu pot avea incredere.
Daca este ceva pentru care m-am pedepsit intotdeauna copii, a fost: minciuna, pe care nu am tolerat-o sub nici o forma nici lor si nici altora.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș rămâne.

| Danny28 a răspuns:

E o formă de prostituție așa că mă despart de ea.

| M679 a răspuns:

Buna, decizia poti sa o iei tu, dar pe mine m-ar deranja sa spună o minciună, deși nu ar fi o problemă că are OnlyFans.

| ElvisVasile a răspuns:

Ramai si ia-ti bamvew

| gigelspargatordebuci a răspuns:

Ramai si te apuci cu ea, ca vorba aia tu pui mana unde alti pun ochiu + iti iei bamvau