| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
Am o întrebare pentru fete.
Sa zicem că un băiat din Romania va abordează in limba engleza ca mai apoi la final după ce i-au reușit abordarea in English sa vorbeasca în românește și să vă zică că a vrut să faca ceva inedit că sa va agațe.
Ce reacție ați avea fata de acest experiment?

Răspuns Câştigător
| Ganderoaica a răspuns:

I-aș spune vreo două; clar este un excroc sentimental (catfish) de folosește asemenea abordări mai inedite, ascunde ceva.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Tu zici inedit, eu zic neinspirat.

| AlexCristi97 a răspuns:

Abordare inedita de Loren Loghin sau Bujor, keep it up rolling on the floor NOT

| doctorsex96 a răspuns:

As zice du-te in mortii tai de prost si as pleca

vorbeste in romana daca esti roman

cu stima jonel