| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
O intrebare atat pentru baieti si cat ai pentru fete.
Sa zicem ca veniti seara acasa din oras si va gasiti partenerul in pat cu altcineva.
Care o sa fie reactia voastra?
Dau funda

10 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

E clar ca nu mai contez pentru ea, nu are rost sa ne amagim, sa facem scandal, pur si simplu fiecare pe calea lui. Cu casa vedem ce naiba trebuie facut, d-asta de obicei cica sa nu iti vinzi niciodata casa, chit ca te insori; cu copiii va fi adevarata provocare - ii las cu mama curva sau imi asum eu ca sunt perfectionist si ii cresc eu? Oare va accepta? Ca de obicei scorpiile vor si bani vor si raul copiilor si sa fie tarfe.

Dar mai scurt, clar se termina totul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ma alatur si facem threesome

| sierra1 a răspuns:

A cui e casa? dar patul?

| LordCristobal explică (pentru sierra1):

Casa ta si a partenerului tau.
La fel si la pat.

| sierra1 a răspuns (pentru LordCristobal):

Partenerii sunt căsătoriți legal bănuiesc...

(apropo, ai pățit-o tu?)

| LordCristobal explică (pentru sierra1):

Nu,nu am patit-o si sper sa nu o patesc.
Am pus intrebarea in scop conversational si e vorba de parteneri casatoriti sau oamenii care au relatie de mult timp si nu sunt casatoriti.

| sierra1 a răspuns (pentru LordCristobal):

Ahaaaaa!

| helpforyou a răspuns:

Pai nu ai specificat daca este copilul, sora/fratele sau mai stiu eu ce persoana compatibila.

Banuiesc va ai pus intrebarea cu gandul la faptul ca esti inselat.

Ei, asta este o poveste lunga, dar pe scurt i-asi invita sa termine ce au de terminat (nu de alta dar este pacat sa strici petrecerea) si pe urma ii invit frumos sa devina o pereche si in viata reala (sa nu se mai ascunda de altii).

Fara stres pentru mine.

| iulia0514 a răspuns:

Îi las să-și termine treaba liniștiți și după îl invit pe domnul să-și facă bagajele și să-și care funduri din casa mea cu tot doamna/domnișoara în cauza.
După urmează divorțul, pentru ca dragoste cu forța nu se pot!

| CharlieTango a răspuns:

Pleci si nu mai revi. Trimiti prieten/a sa iti recupereze lucrurile. Nimic altceva si nu mai comunici cu persoana care te-a inselat … ever. Daca e in casa ta ii dai afara; trimiti lucrurile la parintii sau prietenii persoanei care te-a inselat si procedezi la fel ca mai sus. Ignorance is bliss!