| Kanyee a întrebat:

Credeti ca indiferenta fata de o fata poate creea o atractie sau o dorinta mai puternica din partea ei? PS. Nu ma refer la indiferenta totala, ci una moderata.

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Mie nu mi se pare o chestie prea placuta "indiferenta" cu toate ca intr-adevar atrage pe cineva, ii trezeste interesul fata de tine! dar numai in anumite cazuri.folosita cu prudenta, fara sa faceti abuz de ea! ai grija! poate sa strice relatii frumoase.zic din propria experienta tongue

| NickiMinaj a răspuns:

^ cata dreptate. asta merita sa fie in toate manualele scolare, de la fizica pan' la educatie tehnologica.

| raisa1993maria a răspuns:

Da, indiferenta atrage oarecum persoana respectiva in special daca acea persoana chiar are sentimente fata de tine dar uita sa le arate... la mine cel putin mereu a functionat indiferenta si mereu a dat rezultate bunehappy

| StupidANDContagious a răspuns:

Moderată e ok, trebuie sa ai o limită.
Indiferenţa deranjează, este nesuferită, însa atrage. Ceea ce ţi se refuză şi se prezintă ca fiind indisponibil castigă un plus de atractivitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta! dar cum bine ai zis nu indiferenta totala, combina indiferenta cu gesturi clare, care sa-i dea de inteles ca o placi! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa o iei in freza cu indiferenta! mai baiete baga-ti mintile in cap!