| Alexandru_Zaharia_1979 a întrebat:

Salutare. Credeti ca o relatie de dragoste se poate la o distanta ca ea sa fie din alt oras. Sau cunoasteti pe cineva care o avut asa ceva si o mers relatia sau nu. Nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Da cunosc pe cineva, dar nu a rezistat prea mult, dar nu te descuraja. Daca iubirea este mare trece peste mari si tariwinking

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai vazut cum sunt scarile alea duble, de fapt sunt doua scari care se sprijina una pe alta. Ce vreau sa spun, este ca, ca sa functioneze, trebuie sa fie fixate la o anumita distanta una de alta, nu merge daca ii una aici si cealalata la Honolulu.

| neutrino a răspuns:

La 35 de ani nu mai poti crede in povesti. Ce faci, pupi zilnic monitorul si de cateva ori pe an o fata straina de tine, pe care o cunosti numai virtual?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Neah, chestiile astea sunt niste mizerii plictisitoare. Poti sa vorbesti cu ea, sa tineti legatura si asa mai departe, dar o relatie e prea mult...
Doar daca te muti tu la ea, sau vine ea la tine.

| NameHarris a răspuns:

Nu prea o sa dureze mult aceea relatiewinking

| ChristianS a răspuns:

Depinde de om si cat de mare este iubirea
multi oameni au o relatie la distanta pentru lung timp