| Andrei12345qjahah a întrebat:

Salutare, dacă m-am masturbat la baie și m-am șters cu hârtia igienica și din întâmplare sa zicem ca ating hârtia cu...și o fata întra după mine la baie și folosește hârtia ar putea rămâne însărcinată?
Va rog sun foarte panicat.
Nu știu de ce ma gândesc la asa ceva.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate poate ramane insarcinata

| aditimus a răspuns:

Raspunsul este nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa rămână gravidă pentru ca nu are cu ce.

| Andrei12345qjahah explică (pentru Emilian65):

Pai uite spre exemplu nu majoritatea băieților se șterg cu hârtia aia după ce termina?

| Werrich a răspuns:

Troll

| Crackman a răspuns:

A mai fost întrebarea asta... Nu prea se poate sa ramana

| alexandradlr a răspuns:

Da frate e grav e rău de tot zic sa arzi toată hârtia din casa. Pe bune, functioneaza

| Anuskaa a răspuns:

Iar? E prea scumpa hartia? Ce va apuca pe toti? Intrebarea asta mai era minin de 2 ori luna trecuta? Dupa ce folosesti hartia arunca, sau ai vrut sa oferi prietenei de amintire? Si ea din curiozitate sa vada daca ramane gravida s-a sters cu hartia?

| Werrich a răspuns (pentru Anuskaa):

E troll, si-a facut ieri contul.

| Andrei12345qjahah explică:

Deci pot sta liniștit și sa continui sa fac asta ca un băiat normal? Fără sa ma mai gândesc la toate prostiile?