| Elena199420 a întrebat:

Salutare. Daca ti-a fost accesat telefonul de tot felul de persoane necunoscute, sa spunem hackeri. In momentul cand intri pe site-uri porno ma refer, si au avut acces la informatiile din telefon, unde au existat filmulete porno. In cat timp dispar de pe acel site. Precizez ca isi schimba mereu denumirea site-ului. Sau cum se procedeaza ca sa nu mai apara acele filmulete? Exista vreo modalitate sa nu mai apara acolo filmuletul? Helpppppp

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista absolut nicio logica in ceea ce ai scris mai sus. Pune intrebarea intr-un mod coerent si pe urma poate iti si raspunde careva

| danutzu96 a răspuns:

Puri si simplu un hacker nu o sa isi piarda timpul cu telefonul tau decat daca il intrereseaza in mod special datele din el.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca ti-ai interpretat bine/frumos rolul in acele filmulete sustrase : vor ramane pe cel site, iar hackerul ar putea scoate ceva bani de pe urma prestatiei tale

| mihai69 a răspuns:

Dă-i în judecată și se va dispune închiderea saitului. Dacă se va putea ajunge la ei...
Ai putea să te adresezi firmei care îi găzduiește și să spui că pe serverele lor sunt filme care nu au acordul tău ca să fie acolo (ilegale). Ar trebui ca ei să ia măsuri (în baza nu mai țin minte exact cărui Act de protecție pe internet), altfel ai dreptul să îi dai în judecată ȘI pe ei.