| XxELOKxX2013 a întrebat:

Salutare de o vreme incep sa am visuri ciudate
imi place de o fata de la mine din clasa
iei nu cred ca ii place de mine nu am intrebat-o
si cum am zis mai sus am visuri ca ne"sarutam" ceva de genu nu prea imi mai aduc aminte si in fiecare zi ma gandesc la ia dar eu nu fac nicio miscare o las in pace daca asa vrea o apar de alti gogomani si nu stiu ce sa mai fac

daca puteti si vreti sa ma ajutati va rog facetio

Răspuns Câştigător
| IoanaGabe a răspuns:

Salut!
Paii..cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea..sa te bagi in vorba sau sa-i faci complimente despre cum ii sta parul sau despre haine.Si nu o lasa in pace! O vei pierde asa, si cand se uita la tine, sau spre tine, zambeste`i, dar sa nu te holbezi prea mult la ea va crede ca esti obsedat sau isi va dea seama ca o placi...depinde de ce fel de persoana este ea. happy
Daca ai facebook`ul ei, sau id`ul, vorbeste cu ea si fa`ti curaj sa-i spui ce simti.Nu i`o spune direct va fi prea socata si nu va sti cum sa reactioneze..incetul cu incetul..si poate va realiza ca si ea te place happy

Sper ca te-am ajutat!
Si sa nu renunti, daca o iubesti fa totul pentru ai arata ce simti chiar daca te refuza din prima, sau a doua...Nu renunta! poate isi va dea seama ca ti prea mult la ea si va aprecia gestul si poate vei avea o sansa.winking
Funda?!

1 răspuns:
| Sebastian222 a răspuns:

happysi eu am avut visuri gen in care sarut o fatahappydar la mine s-a intamplat si in realitate asta, doar ca eu i-am furat un saruthappyiar tie daca iti place de ea nu o lasa in pace ca doar o iubesti si o vrei pentru tine, deci succeswinking