| Crunky a întrebat:

De vreo 2-3 saptamani ma tot macina o faza, care i-am facut-o unuia dintre cei mai buni prieteni! El are o relatie cu o fata de aproape 2 ani. El fiind plecat la lucru la peste 200 de km si venind acasa odata la 2 saptamani, eu am facut sex cu prietena lui de cateva ori! Mentionez ca am avut si eu o relatie cu fata asta in urma cu 3 ani si ceva, dar atunci n`au existat relatii sexuale intre noi. El stiind ca am fost impreuna cu fata asta, deja o banuieste ca ceva s`ar fi intamplat intre noi. Ce as putea sa mai fac? Ca nu vreau sa le stric nici relatia lor si nici prietenia mea din copilarie cu el! Ma simt ca un rahat, imi e jena sa ma intalnesc cu el cand o sa vina acasa pentru ca n-as putea sa ascund asta prea mult, simtindu-ma vinovat!

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii vorba aia fereste-ma Doamne de prieteni,ca de dusmani ma feresc singur?
Este exact cazul tau!
Tarziu te-ai gandit ca nu vrei sa le strici relatia si nu vrei sa-ti pierzi prietenul.
Prietenul ti l-ai pierdut din clipa in care i-ai atins femeia,care by the way,buna poama mai e si ea! Daca era nevasta de marinar,il astepta cu copii altuia la usa!
Ii spui sau nu-i spui,prietenia voastra a tinut pana la femeia asta.
Oricum, totul se afla, poti fii convins.

| CoquineNoire a răspuns:

Eh lasa, vorba aia, prietenii adevarati îsi împart bunurile, in cazul tau si iubitele, sunt sigura ca nu se va supara, dragule.

| AkexD a răspuns:

Sa stiu ca am plecat la munca si tarfa de acasa imi face astfel de lucruri, as calca`o pe cap si mai multe nu! Tu nu te gandi sa-i spui pentru ca o sa se simta foarte aiurea, tie...cum ti-ar pica?straight face

Multa baftaoh go on!

| Ovilacul a răspuns:

Omule, ce ai facut tu e foarte urat. La noi, barbatii, e o lege nescrisa : Bro's before ho's. Nu merita sa-ti strici o prietenie din copilarie pentru o fata. Nu exista si nu va exista vreodata o fata care sa merite acest lucru. Eu iti recomand sa ii marturisesti prietenului tau ce ai facut. In felul asta ai o mica sansa sa te ierte vreodata. Daca afla de altundeva cred ca o sa-l pierzi definitiv.

| Ale14me a răspuns:

Vorbeste cu iubita prietenului tau si spune-i ca cea ce s-a intamplat intre voi nu vrei sa alfle el si sa contiunuati doar ca doui prieteni, pe ea trebuie sa o convingi de asta si sa ai grija ca prietenul tau sa nu afle din alta parte ( stiu ca nu e cea mai demna actiune pe care ai puteao savarsi dar daca iti doresti sa pastrezi si prietenia lui si sa nu ii desparti pe ei... atunci asta ramane singura solutie) Scces! sper ca te-am putut ajuta

| danidanutz2000 a răspuns:

Zi ca iti place de ea si ca vrei sa mai faceti sex si scuze

| Ankutza_7491 a răspuns:

E cam aiurea ceea ce a-ti facut, si un lucru foarte important.amandoi sunte-ti vinovati mai ales fata aia, stiind ca are prieten cum naiba l-a putut insela? si culmea cu tine, cel mai bun prieten al iubitului ei.Parerea mea este ca aia nu il iubeste pe prietenul tau si asa cum a facut-o cu tine poate sa o faca si cu altii...Deci spune-i tot prietenului tau.