| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,draga tpu.Ca orice adolescenta, am nevoie de niste sfaturi la compartimentul "dragoste". Faza e ca imi place mult un baiat, nascut in aceeasi zi cu mine.Suntem legati ambii de o organizatie voluntara.
Nu stiu daca are prietena, dar mi se pare timid sa vorbeasca cu mie pe tema dragostei(acest lucru nu s-a intimplat niciodata).
P.S.:Mi-a zis nu o data ca ii place sa vorbeasca cu mine.
Cum as putea proceda, sa-i dau macar un semn de simpatie?

Răspuns Câştigător
| Fr3eZ a răspuns:

Un pupic pe obraz happy Dar asa din senin sa vina... sa nu se astepte...

In general baietilor cand le place sa vorbeasca cu o fata le place de aceasta... Stiu asta pentru ca si eu plac o fata (MULT) si cel mai mult imi place sa vorbesc cu ea happy Dar nu sunt sigur ca si ea simte la fel sad Oricum asta e problema mea big grin

Daca eu asi primi un pup pe obraz de la acea fata asi sarutao in secunda 2 happy

1 răspuns:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Din ce ai spus u aici, as putea zice ca nu prea a avut noroc in dragoste si ca nu mai vrea un alt rateustraight face... Dar ca sa poti sa'l faci interesat ai putea ca atunci cand va intalniti sa incerci sa discuti despre fostele lui daca a patit ceva sa iti dai un pic interesul, si el daca se deschide bine daca nu tot bine... dar u sa ii spui ca il placi si ca ai vrea mai mult decat o simpla prietenie cu el. succesbatting eyelashes