| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi prieteni!
Prin 2020 am fost la mare in Olimp si am avut parte de o intamplare putin ciudata si amuzanta.
In ultimele zile de concediu m-a sunat o femeie care era din aceeasi localitate cu mine si s-a nimerit sa fie in acelasi hotel cu mine si mi-a zis sa-i ridic sandalele de la receptia hotelului ca si-a uitat sandalele in camera cand a plecat si sa i le dau eu cand ajung acasa.
Femeia era de vreo 35-40 si zicea ca era o buna prietena de-a lui tata si mai era combinata si cu un prieten bun de-a lui tata.
Cand ajung acasa stabilisem o zi cu ea sa-i dau papucii dar in ziua respectiva m-am luat cu altceva si am uitat sa ma intalnesc cu ea sa ii dau papucii.Dupa am zis ca ii dau sandalele in alta zi dar ea nu a mai manifesta niciun interes pentru sandale si nu m-am mai intalnit cu ea de atunci, a venit peste sase luni la bunica sa isi ia papucii inapoi si a mai intrebat de mine si era foarte zambateata.
Am vorbit cu bunica despre treaba asta si ea mi-a zis ca femeia aia s-a dat la mine si eu nu mi-am dat seama. Oarecum mi se pare ca bunica are dreptate ca atunci cand am luat sandalele de la receptia hotelului femeile de acolo parca radeau subtil de mine.
Bun ama mai multe intrebari legate de faza asta:
Toata treaba aia cu papucii a fost o cale prin care femeia respectiva vroia sa intre in contact cu mine? Ca mai apoi sa vrea sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Posibil.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred. A vrut doar sa-si recupereze sandalele si probabil a aflat de la bunica că tu esti in acelasi hotel.

| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil ca femeia sa se fii dat la tine, odata ce nu te-a vazut in viata ei.
asta este doar in imaginatia ta!

| LordCristobal explică (pentru Violleta2022):

Violetta,orice e posibil in viata.
Cine stie, poate m-o fi vazut la plaja acolo.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Imposibil sa te fii vazut la plaja acolo, odata ce ea a fost cu mult inaintea ta acolo si abia ajuns acasa a constata ca si-a uitat papucii.
Asta este doar in mintea unui copil, care inventeaza povesti imaginare.

| LordCristobal explică (pentru Violleta2022):

Violeta,ea a plecat cu doua zile inaintea mea si sunt mare sanse sa ma fi vazut la plaja de multe ori fara ca eu sa o vad.
Si spre deosebire de tine eu nu spun minciun ca sa ies in evidenta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Mai baitel, spre deosebire de mine tu esti copil inca si visezi cai verzi pe pereti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Da.

| Goete a răspuns:

Ce cersetor esti
Nu poti sa iti alegi tu o femeie, ci doar sa umbli dupa unele care crezi ca vor sex cu tine?

| LordCristobal explică (pentru Goete):

Dai si tu niste raspunsuri zici ca esti Violeta in varianta masculina.
Pai ce am cersit eu vreodata atentie de la fete?
Mai multe fetele de la mine si eu nu mi-am dat seama niciodata sau poate mi-am dat seama prea tarziu.
Tu faci din tantar armasar tragi niste concluzii care nu isi au rostul.

| Goete a răspuns (pentru LordCristobal):

Poate ca am cazut in extrema
Dar sincer eu nu inteleg de ce - si probabil pentru ca nu am gandit niciodata asa - de ce mi-as pune problema daca oare o fata a vrut saimi atraga atentia cu orice sau oare as interesa-o...
Pe mine daca ma intereseaza, asta e important.
Sincer o atitudine ca asta inseamna ca "daca nu e cal e bun si magarul"
Asta inteleg si gandesc eu; tu poti avea o alta idee si o ai. Deci procedeaza ca atare fara sa intrebi in acest caz opiniile altora care te fac sa fii contrariat daca nu auzi ceea ce ai vrea tu sa auzi