| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragii mei!
Am o intrebare BOMBĂĂĂ pentru voi!
Baieti sa zicem ca acceptati sa mergeti la o fata acasa ca sa sa faceti sex cu ea.In momentele fierbinti ale preludului si la trezirea dragounului incepeti sa va puneti prezervativul pe dragon.Insa cand fata vede acest lucru va ia prezervativul din mana si il arunca prin casa. Apoi incearca sa va imobilizeze ca sa aiba o pozitie dominanta si sa simta placerea maxima a sexului.Insa voi insistati ca trebuie sa va protejati in timpul actului sexual.Cand aude acest lucru domnisoara se inroseste la fata si se enerveaza.
,,Daca nu stai cuminte,te bat! Sa nu incerci sa mai pomenesti de prezervativ, vreau sa simt ca ma regulezi bine"!
Voi scapati din stransoarea fetei dar fata incearca cu orice chip sa va aduca inapoi in pat.Arunca cu lucruri dupa voi si incearca sa va traga inapoi in pat!
Baieti, cum ati iesindin situatia asta?laughing)))
Cum ati proceda?laughing)

Răspuns Câştigător
| KingOoO a răspuns:

Viitoarea mea nevasta cantareste mai mult decat mine cu 10kg. Bine, este si un pic mai inalta.
Parca mi-ai deschis o oarecare frica.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca mai nimeresti si peste Ronda Rousey sau Gina Carano...esti halit! laughing

| MarianWLF a răspuns:

Dupa a sunat alarma si te-ai trezit laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as vrea sa fac sex cu o femeie care ar avea atât forță să imi imobilizeze cele 80kg.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ies pe ușă. Dar după ce o șmotocesc bine.

| dullcat a răspuns:

Frumoasa poveste.Nota 4-.

| LordCristobal explică (pentru dullcat):

Bine ca nu e de nota unu.laughing))

| J0B0MAT a răspuns:

Asta e agresiune și duce spre viol.

| AdeLeu a răspuns:

Nu-i nimic de ras in situatia asta. Doar o persoana bolnava mental ar incerca acest lucru. Pune o fata in situatia asta si iti piere zambetul. Ies elegant din situatie, ii spun ca nu mai vreau nimic si ies pe usa.