| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

După doi ani și șase luni, iubita mea s-a despărțit de mine în urmă cu două săptămâni invocând faptul că nu mai are sentimente față de mine și nici iubire dar încă mai are poze cu mine pe pagina ei de Facebook. Oare de ce?

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

O uitat sa le șteargăbig grin
Atrage-i tu atenția și sigur le va șterge.
Îmi pare rău pentru tine, dar privește partea buna, macar îți poți căuta pe altcineva care sa te iubească și mai mult și mai cu patos

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu putem sti, dar tu poti afla intreband-o direct pe ea.Asa e cel mai productiv, decat sa presupui random.Eu cunosc si persoane care timp de multi ani dupa despartire inca au pastrat pozele din fosta relatie.Depinde de fiecare, dar din moment ce apari si tu acolo, e de bun simt sa cadeti de acord.

| VoidEternal a răspuns:

De ce nu? Daca s-a despărțit de tine și a făcut asta cu decență, ca un om matur, de ce ar simți nevoia să șteargă orice urma de-a ta de pe fața pământului? Poate sunt amintiri acolo care îi sunt dragi.

That being said, asta nu invalidează faptul că a vrut să vă despărțiți. Eu nu as presupune instant că e un semn că încă te vrea.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa pretinda ca nu-i singura, si sa fie lasata in pace de altii.

| Anonim123456789012345 a răspuns:

Poate nu se simte încă pregătită să le șteargă

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Te tine de fraier, aia o sa mai iasa cu 1 2 3 4 5 si daca ii pica unu esti pa, daca nu o sa se intoarca la tine si tu fiind pispirel o sa o iei inapoi