| anonim_4396 a întrebat:

În primul rand va urez un an nou fericit alături de cei dragi! De câteva luni pe penisul meu, și mai exact, sus, acolo pe unde urinezi, am înțeles ca se numește meat urinar au apărut asa ca doua buze roșii. Ca un exces mic de piele și e un pic rosu. Chestia asta o am de luni bune. Nu ma deranjează când urinez nu ma mănâncă nu nimic. Ce poate sa fie? Și cum o pot trata? Clotrimazol Salvia crema este bun? Mulțumesc mult. O zi buna

3 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

Un ginecolog iti poate spune exact ce ai si cum se trateaza. Iti recomand sa dai o fuga pana la un ginecolog, o zi bună.

| epurasu a răspuns (pentru Roberrt21):

La ginecolog merg fetele -intrebarea este pusa de un baiat si mentioneaza el ca i-a aparut doua bubite rosii la ...penis. Baietii care au probleme trebuie sa mearga la urolog.Sunt sigur ca stii tu asta dar probabil te-ai grabit si de aceea ai raspuns asa.

| NotNamed a răspuns (pentru epurasu):

Robert e înzestrat de mama natura cu aparatul fetelor si na...a vorbit din obișnuință.