| Andrey_Ciprian_1994 a întrebat:

Salutare, in seara asta am întreținut relații sexuale cu prietena mea, la al 2 lea număr am simțit cum s-a rupt prezervativul, nu am ejaculat, l am dat jos și înlocuit, m-am șters după primul număr dar nu am urinat, e posibil sa fi curs ceva in ea? Urmează sa i vina acum pe 18, e nevoie de pastila de a 2 a zi? Un răspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie de pastila, fiindca nu mai este demult in perioada fertila.
Perioada fertila este in mijlocul perioadei dintre 2 cicluri menstruale, deci ea nu mai este demult in perioada fertila si nu sunt sanse sa ramana gravida, acum.

Pe viitor, cumpara prezervative cu numere mai mici, pentru ca doar un prezervativ mare (larg) se poate rupe, deoarece este larg, se rasuceste pe penis in timpuls sexului, se intinde la maxim si pocneste.

PS Ignora mesajul copilasului de deasupra, ca nu stie ce vorbeste.

| Andrey_Ciprian_1994 explică (pentru Violleta2022):

Îți mulțumesc frumos de răspuns, m ai linistit,, ai funda!?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrey_Ciprian_1994):

Pentru putin.
Aveti mare grija pe viitor!

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Perioada fertila de care iti zice Jassemina se termina cu 12 zile inainte de prima zi a menstruatiei ce urmeaza.

| GigelAndronescu a răspuns:

Peste 9 luni ai sa vezi happy