| anonim_4396 a întrebat:

La mulți ani! De câteva luni pe penisul meu, și mai exact, sus, acolo pe unde urinezi, am înțeles ca se numește meat urinar au apărut asa ca doua buze roșii. Ca un exces mic de piele și e un pic rosu. Chestia asta o am de luni bune. Nu ma deranjează când urinez nu ma mănâncă nu nimic. Ce poate sa fie? Și cum o pot trata? Clotrimazol Salvia crema este bun? Mulțumesc mult. O zi buna

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Las-o mă asa cum e. Nu ai nimic si poti face mai rau.
Of, de capul de sus nu se vaita nimeni, e clar cu ce ganditi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu face vreo prostie pe care s-o regreti mai tarziu, este indicat si recomandat sa fii consultat de un medic urolog. Sanatate!