| FolkVld a întrebat:

Salutare la toata lumea ce credeti exista dragoste la distanta? Adica sa ai o relatie cu cineva de la distanta?thinkingbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista atractie, caractere opuse care se atrag.
De obicei cumplurile formate pe internet unde distanta schimba regula, nu s'ar forma niciodata in viata reala pentru ca nu au obiective comune. Nu functioneaza pe aceias lungime de unda, nu au interese comune si asa pe internet se naste un interes comun, dragostea sau atractia, depinde de punctul unde a ajuns relatia.
Dragoste exista, dar oare sinceritate exista?

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Da, dar este greu de intretinut. O asemenea relatie.

| ALeXsSaY a răspuns:

Sincer nu te sfatuiesc straight face am avut o relatie la distanta, ne iubeam dar tocmai asta a pus capac straight face sa stai al distanta de pesr iubita e un chin crying si doare si pui capat pentru ca na nu poti sa suporti departarea insa dragoste DA exista si poate fi mai intensa decat o relatie face to face toata ziuawinking

| Abcdefg123 a răspuns:

Numai păreri negative?
Eu am alta. Eu sunt din Giurgiu, el e din Bucureşti. Asta înseamnă 60 km. Nu pare a fi prea mult, dar asta semnifică vizite ceva mai rare. Pe lângă asta, bunica lui are un apartament in Giurgiu in cartier cu mine şi vine pe aici. Ne mai întâlnim şi în Grădiştea. Nu e chiar aşa greu, dacă vrei. Peste câteva zile se împlineşte un an decând suntem împreună. În octombrie împlineşte 18 ani şi va veni mai uşor la mine in oraş.
Nimic nu e imposibil, poate doar " greu de realizat ".

| AdelinaC a răspuns:

Nu cred in asa ceva, in plus aduce numai dezamagiri si lacrimi.Ce sens are sa te indragostesti de o persoana pe care nu o cunosti decat din poze? De unde stii cum e ea cu adevarat? De unde stii ca atunci cand vorbeste cu tine nu mai are alte 5-6 persoane in bara cu care vb la fel?

| FolkVld explică:

Bun pana aici m-am ingrozit cand mi-a pomenit de casatorie.cat infantilism...am luat odata teapa cu una era in poze frumoasa foc:X...si cand m-am intalnit cu ea era zob zob. pitica cu aparat dentar si dinti lipsa slaba si cu riduri, bleah straight face am crezut ca numai dorm de atunci nu stiu ce sa cred ar fi mai bine sa renunt asa-i? si legat tot de asta imi zice ca eu sunt singurul baiat cu care vorbestelaughing wtfoh go on laughing.asa o fi dar nu cred.ca nu are pe nimeni ca tine mult la mine si ca nu si-ar dori sa o fac sa suferelaughing) grea problemlaughing.

| Piersicutza a răspuns:

Eu nu cred in asa cevabig grinno talking

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Ma tem ca nu, cel putin pentru mine...depinde totusi si cat de des va vedeti