| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Fetelor,am o intrebare picanta pentru voi.
In 2021, am luat de la mare doi magneti de pus pe frigider pe care scrie,,Ma topesc dupa tine"si,, Te-as arde la soare".
Ce reactie ati avea daca un baiat ar incerca sa va agate/abordeze in public cu acesti magneti?))))))))))

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Oribil! Cel mai probabil i-aș recomanda un psiholog bun da impresia că e piromanlaughing

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum ti a trecut prin cap sa pui asemenea intrebare, si mai mult cum sa agăti in in spatiul public o fată cu asa ceva, te va considera obsedat si va suna la politie pentru hartuire sexuala, locul tau este la ospiciu la nebuni.

| LordCristobal explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai luat-o prea tare in serios, tu crezi ca as fi facut asa ceva? Nicio fata nu ar fi depus plangere pentru asa ceva, cel mai probabil ar fi ras sau m-ar fi injurat.In plus ar fi material de un prank pe YouToube.
Si inainte sa faci pe cineva nebun ar fi bine sa cunosti mai bine persoana respectiva, nu e frumos sa jignesti o persoana pe care nu o cunosti in totalitate, asta e o regula de bun simt.
Iar intrebarea era in scop de entertainment.

| sierra1 a răspuns:

Eventual să te "agate/abordeze in public cu [replicile de pe] acesti magneti". Zic bine?

dacă da, e jalnic, mecanic și fără imaginație