| LordCristobal a întrebat:

Salutare!
Sa zicem că mergeți la un băiat acasă și când începeți să vă dezbrăcați iar băiatul se albește la fața și spune că nu vrea sa mai continue afirmând că îi e frica sa faca sex și că l-am luat amețeală.
Cum ați gestiona o asemenea situație?

Răspuns Câştigător
| user11080601008 a răspuns:

As vorbi cu el si l as intreba de ce ii este frica, am avea o discutie despre asta. daca ajungi sa ai contact sexual cu o persoana, inseamna ca o cunosti macar pe jumatate, cel putin in cazul meu nu as face asta cu o persoana total necunoscuta. e vorba despre comunicare, nu poti obliga pe absolut nimeni sa faca nimic, plus va iesi foarte prost daca ii va fi frica, indiferent daca, sa zicem, ca as insista.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand alea care intra in casa la baiat si se dezbraca sunt prostituate, chemate de baiat, ca nu-ti intra nici o fata serioasa in casa si se dezbraca asa din senin happy
Apoi, daca l-a luat ameteala este doar problema lui, ca prostituata nu-i platita sa stea langa el sa-i faca vant, isi ia geanta si pleaca!

| LordCristobal explică (pentru Violleta2022):

Mai,nu era vorba de o prostituata, era vorba de o fata care a acceptat un one night stand.
Mai Violeta ce sa ne facem cu tine că prea iei in serios lucrurile.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Nu am auzit de vreo fata serioasa care sa accepte one night stand, alea sunt tot prostituate.
Baiete, eu sunt adult in toata firae, nu copilas care sa inventez povesti non-credibile.

Inteleg ca vrei si tu popularitatea lui verginica, dar pui intrebari fara logica, pentru ac esti prea mic si nestiutor.

| LordCristobal explică (pentru Violleta2022):

Nu,nu vreau neapărat popularitatea lui Verginica doar că îmi place și mie sa creez întrebări cu scenarii comice.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Atunci formuleaza intrebarea cu cuvintele tale, fara sa-l copii pe Virginica!

| Violleta2022 a răspuns:

Ai vrut si tu sa pui o intrebare in stilul lui virginica si a iesit un mare fiasco!

Eu spun sa mai cresti un pic, ca nici ce sa intrebi nu esti capabil!

| LordCristobal explică (pentru Violleta2022):

Eh,nu fii chiar așa rea, întrebarea e amuzanta și frumoasă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că te-ai grăbit.

| Goete a răspuns:

In cazul asta ele ma suna pe mine :p

| iulia0514 a răspuns:

Chem salvarea laughing

| raolro a răspuns:

E grav
nu se simte bine

| lffzzz a răspuns:

Il lasi sa se calmeze, va uitati la un film si puteti face sex alta data happy

| ajutuamenilananghie a răspuns:

Nu poti sa forteti pe absolut nimeni intr-un act sexual daca nu se simte confortabil se numeste agresiune sexuala