| Bossu000918 a întrebat:

Salutare lume sa va spun un lucru am 19 anii anul viitor fac 20 și tot sunt singur adică n-am nicio relație nimic cum as putea sa am o relație dacă mi-aș face o relație cu o fata face mișto de mine și mă ia peste picior adică deja am aproape 20 de anii și nu sunt căsătorit

2 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Ghice ce, majoritatea baietilor nu sunt casatoriti la 20 de ani. Unde e problema de fapt?

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu se casatoreste nimeni la 19-20 de ani, ca abia ai iesit din adolescenta, nu prea ai nici minte, nici venituri financiare sa poti sustine o familie la 20 de ani.

Iti iei job inati, te cizelezi si apoi iti cauti o fata, sperand ca in 3-4 ani sa te casatoresti.