| Reprezentam a întrebat:

Salutare,nu prea am mult timp deci sa trecem direct la subiect,mie imi place de vara mea de neamul al treilea si cred ca si ei ii place de mine pentru ca toata ziua stam impreuna, facem chestii amuzante... dar mai e o diferenta ea este cu 3 ani mai mare decat mine, ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Daca e verisoara de gradu 3, poti fii cu ea. Doar daca era de gradu 2 sau 1, nu-ti dade'a voie prin lege sa fi cu o ruda de grad apropiat. Gradu 3 e un grad indepartat.

3 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

E ok... Poti sa faci chestii si mai amuzante cu ea.winking

| Maxnonymus a răspuns:

Frate...e ruda cu tine..nu conteaza ce grad sau "spita" ..are acelasi sange ca al tau...stai lin si cauta-ti o iubita care nu-ti poarta sangele deja laughing) Succes!

| Janetthe a răspuns:

Veri de neam 2- 3 ce mai conteaza? laughing in fine laughing impresionez-owinking