| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Salutare, nu stiu daca o sa luati intrebarea aceasta in serios, dar va rog, mai pe scurt, imi place sa fac sex oral... oricarei partenere pe care am avut, i-am facut sex oral in timpul partidei de sex, aş vrea sa stiu, daca este o ruşine, sau daca procedez bine, as vrea pareri atat din partea baietilor cat si a fetelor despre subiectul acesta.

Răspuns Câştigător
| JustStitch a răspuns:

Este ceva normal, fa ce iti place, la naiba. Nu te lua dupa altii...

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

E okay, nu e nimic anormal.

| seth2016 a răspuns:

Stiinta zice asa:

Studiu in perioada 2007 - 2010, SUA, subiecti cu varste intre 15 si 24 ani

- 65% dintre barbati si 66% dintre femei au declarat ca au practicat sex oral
- 26% dintre persoanele de sex feminin au declarat ca au practicat intai sex oral
- 5, 1% dintre persoanele de sex feminin au practicat doar sex oral
- 24% dintre persoanele de sex masculin au declarat ca au practicat intai sex oral
- 6, 5% dintre persoanele de sex masculin au practicat doar sex oral