| AnonimMen211 a întrebat:

Salutare... o fata ma considera fratele ei si eu o consider sora mea dar intr-o seara m-a pupat... ce ar trebui sa cred?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde si unde te a pupat, daca fost pe obraz sa nu te gandesti ca fata vrea mai mult, o fi fost un pupic fratesc

| neutrino a răspuns:

Crede ca te-a pupat o fata ca pe un frate.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ca si-a pupat fratiorul

| Axys a răspuns:

Hmm pa cred ca s-a indragostit de tine

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Fugi de relatiile sora /frate laughing ca sunt triste tare

| StefanMV a răspuns:

Cum si unde te-a pupat? Adica daca te-a pupat pe obraz cu siguranta a fost ca pe un frate, iar daca te-a pupat pe gura, ori te-a pupat din greseala ori simte altceva pentru tine. Tu intrebandu-te astfel de chesti inseamna ca o consideri ca pe o posibila gagica. Daca voi doi chiar aveti o relatie frate-sora asculta-ma si nu incerca sa o faci sa se "combine" cui tine. Fete pe care le poti face iubite gasesti peste tot, dar pe care sa le consideri surori si invers mai greu.

| Taterz a răspuns:

Uite care-i treaba: poti sa uiti despre ce a fost intre voi pana acuma, decat cu o singura exceptie, si aceea ar fi, in cazul in care doar se simtea putin singura si avea chef de-o distractie.
In restul cazurilor, e cam gata. happy daca ea vrea sa fie cu tine, iar tu o refuzi, este foarte posibil ca relatia voastra sa se raceasca rapid. In cazul in care vrei si tu sa fii cu ea, din nou, totul se va schimba, dar poate ca nu va fi asa de rau. In orice caz, singurul sfat pe care pot sa ti-l dau este ca este greu sa gasesti pe cineva cu care intr-adevar ai lucruri in comun. Considera faptul ca daca ati avea o relatie, faptul ca va intelegeti ca niste frati ar fi un plus.

Si nu ma pot abtine acuma: INCEEEEEST! big grin