| Mario_Stanciu_1990 a întrebat:

Salutare! O intrebare am si eu! Va rog sa imi raspundeti serios! Daca ma imprietenesc cu o fata pe o platformă de dating, imi spune ca vrea o relație cu mine, si după sa imi spuna sa imi ceara bani e ok? Voi ce credeți? E ceva normal asta?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aia este o prostituata care cu asta se ocupă sex pe bani, doar nu crezi ca te va iubii, ea asa le zice tuturor pentru bani, ea iubeste doar banii nu pe voi, pe voi va abureste va minte va foloseste va ia toti banii si apoi va trage un sut in dos si cauta alti fraieri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eeee, ai descoperit internetul unde oamenii nu sunt ce par. Bravo.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu-i ok... ca aia nu-i o fata obisnuita.
Aceea este o curva, care cere plata inainte, cum fac toate femeile usoare.

| mihai69 a răspuns:

Ce credem noi?
Asta contează?
TU ce crezi?

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru mihai69):

Stimabile, am pus această întrebare, si vreau sa mi se dea un raspuns serios si concret

| mihai69 a răspuns:

Era un răspuns și serios, și concret.
Pentru acea persoană e cu siguranță ceva normal, din ast își câștigă existența. Nici măcar nu poți fi sigur că e femeie.
Dar problema rămâne în continuare: pentru TINE, e ceva normal? Și pe deasupra, ce relevanță are faptul că un grup de necunoscuți este sau nu de acord cu asta?

| Anonimboy111 a răspuns:

Tu ce crezi? e ok sa stea cu tine doar pentru bani?

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru Anonimboy111):

Nu, eu nu imi doresc asta, imi doresc sa cunosc o persoana sincera

| Bogdan0783 a răspuns:

Nu este normal. Apropo pentru ce motiv sa ii dai bani? Nu ii da bani si urmareste cum se comporta, apoi deduci ce este cu ea. Chiar daca ai bani nu o lasa sa stie ca dispui si timpul rezolvs cazul.

| ionutchiriac222 a răspuns:

Clar nu. Asta nu e relatie

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru ionutchiriac222):

Asta asa este, dar vad ca in ziua de astăzi, majoritatea fetelor vor bani ca sa intre intr-o relație