| Manuel86 a întrebat:

Pentru un vagin stramt, de virgina si-un penis mai gros ce fel de lubrifian este mai indicat?
Stie cineva?
Multumesc mult.

13 răspunsuri:
| Hhwswas a răspuns:

Cati ani are?laughing

| Manuel86 explică (pentru Hhwswas):

28 si nu-i o rusine asta, din contra cinste ei ca nu si-a pus-o cu primul venit cum se spunewinking

| Hhwswas a răspuns (pentru Manuel86):

Am 15 si nu am facut sex cu nimeni=( e grav?rolling on the floor)

| Manuel86 explică (pentru Hhwswas):

Nu vad de ce ar fi grav, asa cum spui tu. O sa aii timpwinking

| Hhwswas a răspuns (pentru Manuel86):

Paiiiiiiiiiii si daca nu o sa pot face niciodata?

| Manuel86 explică (pentru Hhwswas):

In cazul asta probabil ai probleme.

| Manuel86 explică (pentru Manuel86):

Probleme de sanatate.

| Hhwswas a răspuns (pentru Manuel86):

Adica cred ca o s-o pot face. deoarece o am de 17 cm si groasa. E bine?rolling on the floor)) lol

| Manuel86 explică (pentru Hhwswas):

Eu zic sa te duci, sa pui capul pe perna si sa adormi, pari cam obosit. laughing Nu se poate vorbi serios ca se gasesc din astea ca tine...

| neutrino a răspuns:

Lubrefiant forte pentru mediu umed si multa experienta si istetime.

| Manuel86 explică (pentru neutrino):

Lubrifiant forte?

| Leerix a răspuns:

Dar de preludiu n-ai auzit?

| Manuel86 explică (pentru Leerix):

Ba da domne dar este foarte stramta, uneori si cu degetul o doare...