| Tiberiu764 a întrebat:

Salutare, prietena mea a avut menstruație in 25 26 27 28 29 30 Aprilie si 1 mai, iar in data de 5-6 mai am întreținut relații sexuale, cu prezervativ, pus corect, are menstruație neregulată si nu i-a venit ciclul nici acum, suntem foarte stresați din cauza asta…am facut doar cu prezervativ de fiecare data si fără ejaculare in el

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă actele sexuale au fost protejate și nu ai ejaculat în ea, nu este posibil sa fie gravida.

| Tiberiu764 explică (pentru Emilian65):

Da, prezervativul nu a fost spart, nu am ejaculat in el sau eu mai stiu, nu a venit nici acum sunt deja vreo 21 de zile întârziere de la ultima menstruație…are chist pe ovar si era super stresată in ultima perioada certuri etc…

Răspuns utilizator avertizat
| Tiberiu764 explică:

Are si chist pe ovar

| Tiberiu764 explică:

Nu are nici un semn se sarcina, dar nu vine ciclul ala odată si suntem foarte stresați