| alex495 a întrebat:

Salutare, prietena mea imi mai face oral uneori, chestia e ca nu ma excita ca pe altii, oarecum chiar e o senzatie neplacuta cand atinge varful, cum l-a atins nu stiu daca e corect sa spun durere, doar ca e foarte sensibil si simt dar nu intr-un mod placut cand atinge. Si mai e o chestie, in erectie corpul penisului nu-l mai simt, doar varful pana la zona unde se termina glandul si e marginea aceea. Adica poate sa faca orice ca eu nu simt cand atinge corpul penisului.

Ps: am fos operat de fimoza cand eram mic si m-am masturbat destul de des pana sa-mi incep viata sexuala

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl bagi unde nu trebuie.

| Celcestietot a răspuns:

Salut. Problema este la tine sau la ea, iar că să fi sigur că nu-i la tine, du-te la medic.

| cristimihailov a răspuns:

Explica-i cum iti place. De unde ar putea ea sa stie cum iti place?

| alex495 explică (pentru cristimihailov):

A incercat in mai multe feluri. Tot nu o simt ca o placere. E normal ca unora sa nu ii excite oralul?

| cristimihailov a răspuns (pentru alex495):

Daca pe altii ii excita, nu inseamna ca pe toti ii excita.

De asemenea poate ea, desi se straduie, nu stie. Asa ca trebuie invatata cum iti place tie, nu cum a incercat ea.