| LordCristobal a întrebat:

Salutare prieteni dragi!
O intrebare pentru fete inspirata dintr-un film.
Fetelor sa zicem ca un baiat spune ca va urca muntele Everest pentru voi ca mai apoi sa va ceara in casatorie sau sa fiti intr-o relatie serioasa cu el.
Daca baiatul reuseste sa ajunga pana sus la Everest o sa ii acceptati cererea?
Ati fi placut impresionate de un asemenea gest sau ati ramane indiferente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, dacă pe tip chiar nu l-aș plăcea deloc, dar el ar face o astfel de declarație, cred că ar fi posibil să încep să mă îndrăgostesc de el sau măcar să miște ceva în mine. happy

Iar dacă ar fi cineva pe care chiar plac cred că nici nu mai are rost să urce omul că deja va trebui să coboare să mă ducă la spital. laughing)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba, baiatul vrea sa urce pe muntele lui Venus.

| Eireann a răspuns:

Deci barbatul asta vrea sa petreaca intre 3 si 6 luni intr-o tabara de pregatire, sa cheltuiasca in jur de 75, 000$ si sa riste hipotermie, degeraturi, edem pulmonar/cerebral si moarte ca sa imi dovedeasca mie... ce anume? Mersi, nu am nevoie de genul asta de gesturi - nu imi par romantice ci doar iresponsabile. Daca vrei sa urci pe Everest go ahead dar nu spune ca o faci pentru mine.
Plus un barbat care ma cunoaste stie ca nu apreciez genul asta de chestii ci prefer o vacanta undeva exotic, bilete la un concert sau un catel.