| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni happy. Vedeti, e boboaca asta care imi cam place.Eu sunt a 11-a.Ideea e ca ne-am vazut la un bal la care am fost amandoi.Ne-am pupat pe obraz si cam atat.Pe mess vorbim asa dar as vrea mai mult si nu vreau sa ii spun direct ca o plac pentru ca nu vreau sa o sperii laughing. Niste sfaturi va rog? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Cynthia13 a răspuns:

Presupun ca iti este frica sa o sperii sin cauza faptului ca tu esti a 11-a si ea a 9-a happy. Sincer, in zilele noastre fetele nu se mai sperie de faptul ca un baiat mai mare vrea sa fie cu ele. Vorbeste cu ea, incearca mai intai sa ii devii prieten, sa-i obtii increderea si apoi intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Daca ii spui asa direct, chiar o sa o sperii laughing
Anul trecut cand eram boboaca m-a abordat si pe mine un baiat de clasa a 11-a.Il cunoscusem cand eram cu 2 prietene mai mari cu un an decat mine, in parc. Dupa am vorbit pe facebook si messenger.Ne-am mai vazut pe strada, la scoala si pana la urma ne-am intalnit.Si acum vorbim.
Succes si ai grija! Sa te porti frumos cu ea, sa o respecti si asa inima o sa i-o cuceresti! happy

2 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Sa o sperii? Dar cine esti mai tu, Bau-Bau? Si adac te referi ca ai speria-o pentru ca intre voi este o diferenta de 2 ani, chill, nicio fata nu se mai sperie de chestii d-astea.Scoate si tu fata la un suc, plimb-o, vezi cum reactioneaza si daca arata ca si ea te placeatunci spune-i ce simti.Comporta-te frumos cu ea si nu ai cum sa esuezi!

| neutrino a răspuns:

Se pare ca tu esti bobocul. Lasa calculatorul in pace si ia fata la o plimbare. O fata nu se sperie cand i se spune ca e frumoasa si placuta. Poate tu!