| Tzutzik a întrebat:

Salutare scumpilor, am o rugăminte la voi, in deosebi la fete, vreau să mă frezez și nu prea știu cum, părul meu e de lungime medie,(pînă la încheietura suienului), și vreau ceva cool, dar să nu-mi ia din lungime. Ceva wwaaww (inlove)
P. S. fără bretonlaughing
Vă rog ajutați-mă! crying crying
Sorry categoriahappy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Andreea52 a răspuns:

Si eu am avut parul ca tine, mediu, si m-am tuns ceve de genu: pe deasupra bob iar partea de dedesubt am lasat-o lunga, nu am luat decat 2 cm.

| NickiMinaj a răspuns:

Fa-ti scari, scumpo. sau permanent.

| aleexuţ a răspuns:

Incearca un bob putin mai lung, pana la jumatatea gatului.

| aleexuţ a răspuns:

Incearca un bob putin mai lung , pana la jumatatea gatului .