| MaLinka55 a întrebat:

Salutare scumpilor! Cum va dezmerdati iubitul\iubita? Pentru cel mai "nice" nume ofer funda mare, mare! Pupici))))

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Eu ii mai zic bubu, beib, bebitzu, didi...catu (de la catalin find numele lui)

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Il alint cu propriul nume.

| elasexygagica a răspuns:

Pai in primul rand il sarut pasional si il musc de buzalove struck apoi il imbratisez tare tare tarelove struck ma joc cu limbutza lui si pe urma ii masez barbatia pana se face tare si el gemelove struck apoi usor si lasciv ma aplec si ma pun in genunghi, deschid discret nasturele de la blug, apoi fermoarul si pe urma il iau in guritalove struck

| LoStEyEs a răspuns (pentru elasexygagica):

Wow straight face draga mea, dar la 11 ani nici macar n-ar trebui sa stii lucrurile astea, dapa sa le mai faci sad ma rog, e viata ta, daca vrei sa ajungi pe centura esti pe drumul cel bunwinking

| MaLinka55 explică (pentru elasexygagica):

Pai... eu am avut in vedere cum il numesti altfel decit cum il cheama.

| Hpzox a răspuns (pentru elasexygagica):

E vorba de un alint nu cum sa-l satisfaci.

| AdinaCrissa a răspuns (pentru elasexygagica):

Doamne fata. Deci tu...esti o obsedata! Doamne fereste. Ma intreb ce tanpenii o sa mai spui cand o sa ajungi pe centura.

| AdinaCrissa a răspuns (pentru LoStEyEs):

Nu cred ca are chiar 11 ani.nu ar avea de unde sa stie atatea tampenii. Hai sa-i dam maxim 15, sa fim indulgentehappy

| LoStEyEs a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Vorbeam serios cand am zis ca are 11 ani straight face m-am uitat acum cateva zile prin raspunsurile ei, si zicea : " hai tigrule, arata-mi ce poti! ", iar celalalt ii spune : " nu te supara, cati ani ai? ", la care ea raspune : " 11 "
Acum am mai citit ceva in care zicea : " noi fetele mai destepte " o facem " de la 13 ani, acum nu stiu ce sa mai cred.
Oricum, sunt sigura ca are 11, se vede de la prostia ei happy Eu la 11 ani eram mai prostuta, dar Doamne fereste-ma, nu ca ea straight face Daca ar avea 13 nu cred ca ar fi o fiinta asa de prostutza, saraca de ea sad o sa-i para rau cand o sa fie mai mare sad In fine, daca parintii nu dau importanta la ceea ce scrie ea pe net, nu cred ca o au fost niste " parinti model ", si nici macar nu le pasa de ea.
Dar asta e parerea mea, privind realitate, nu prin ochelarii ei roz.
Papa, te pup kiss

| AdinaCrissa a răspuns (pentru LoStEyEs):

Nu stiu ce sa zic...
Un lucru e sigur: va ajunge o parasuta, pardon, deja estehee hee
Fara niciun viitor.
E treaba ei, nu am eu dreptul sa ma bag in viata nimanui, dar totusi cred ca ea este exagerata. Toate propozitiile ei se refera la sex. In fineoh go on cui ii pasa?
Te-am pupatkiss

| LoStEyEs a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Oh da, mi-am dat seama cati ani are printre raspunsurile ei " castigatoare " ( nu stiu cum naiba are asa de multe, dar se pare ca mai sunt multe parasute pe-aici pe TPU care sunt de acord cu ea straight face ), si ea scrie : " iatama iubire, dar eu am 11 ani, se pune?"
OMFG straight face ea raspunsese la unul care vroia fete de 14, 15 ani sa faca videochat straight face
Ti-am raspuns doar asa, ca sa te lamuresti si tuhee hee
P.S. Se pare ca parintii ei sunt la fel ca ea, asa au educat-o straight face Tot printr-un raspuns castigator de-al eihee hee
Si eu te pup kiss kiss

| AdinaCrissa a răspuns (pentru LoStEyEs):

Asa mama, asa fiicahappy Nu degeaba e vorba asta.
Pupicikiss

| MaLinka55 explică (pentru AdinaCrissa):

Sunt parinti care nici nu-si dau seama care este faţa adevarata a copilului lor, sigur ca ''fetiţa de 11 ani'' nu este educata cum trebuie, dar oricum e viaţa ei. In viitor la sigur ca o sa-i para rau de felul in care i-şi incepe viaţa...

| bia0000 a răspuns:

Iubitul imi zice bunnytongue
insa eu il alint cu o prescurtare dupa numetongue

| crhh a răspuns:

"ciutica" tongue