| streetspirit a întrebat:

Spuneti-mi va rog atunci cind fata are ciclul (menstruatia), si intretine relatii sexuale, sunt riscuri ca sa ramina insarcinata? Si in genere cind o fata poate sa ramina insarcinata si cind nu poate? Dau funda, mersi mult!

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Foloseste prezervativul daca nu vrei sa fi tatic.

| onasis1961 a răspuns:

Casa fii sigur ca nu ramane gravida, fa sex numai la ciclu si garantat nu ai surprize!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca stiam ceva de 5 zile inainte si 5 zile dupa menstruatie nu stiu sigur nimic dar parca asa citisem mai demult eu pe undeva pe net SAL