| anonim_4396 a întrebat:

Salutare sun din nou Doinita v-am mai povestit din relatia mea si ma reintorc din nou ca sunt foarte confuza si nushtiu ce sa fac? V-am spus ca ma intilnesc cu acel baiat din scoala mult timp am asteptat ca el sa se schimbe si acum a venit momentul s-a schimbat dar nu tot.niste fete de la mine din scoala verisoare cu el ma vorbesc si azi s-a intimplat ca sa vorbesc cu acele fete dar eu de mult timp incerc sa ma schimb m-am schimbat dar azi mi-am dat seama ca nu a fost acea schimbare m-am blocat nu le-am putut spune nimic am fost umilita lucrul pe care nu-mi place.De mult timp m-am gindit si m-am hotarat voi pune punvt relatiei mele cu acel baiat pentru ca si cu verisorul lui vorbesc el taman ca imi ia apararea si isi face griji pentru mine dar baiatul de care imi place a trecut azi pe linga mine si nici nu ma intreaba nimic intrat de rusinos el este si nici nu-mi ia apararea in fata acelor fete. Sunt tare confuza Ce ar trebui sa fac mai departe cu aceasta relatie? Cum ar trebui sa ma revansez fata de acele fete? Cum sa ma schimb ca sa nu fiu calcata in picoare, sa nu mai mai blochez sau sa fiu rusinoasa? Ajutati-ma va rog nushtiu cum ar trebui sa mai procedez /.

3 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

O traducere în limba română n-ai?

| adelinna21 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare. Pune capat relatiei si nu mai baga in seama nici fetele si nici fostul.incearca sa te apropii tu de acel baiat.fa tu primul pas.nu ai nimic de pierdut

| shadow72 a răspuns:

Da link de unde descarc subtitrarea