| angel70530 a întrebat:

Salutare, sunt fara dispozitie, astazi seara am discutat cu iubitul meu, am avut o discutie naspa, el asa vorbea urit cu mine, ne-am luat de la un lucru simplu"eu l-am intrebat ca de ce a dormit rau, dar el imi raspunde ca nu a dorit o fata sa se culce cu dinsu, apoi el a zis ca toate fetele, sunt la fel, apoi eu i-am zis ca baietii toti sunt la fel, dar el mi-a zis ca nu este asa, si ca fetele se uita la marimea penisului, deci mi-a zis niste prostii, apoi ne-am inceput sa ne certam, apoi i-am zis ca mi-a stricat dispozitia, si ca eu plec, apoi am auzit ca i-a venit un mesaj pe messenger lui, si i-am zis ca sa stinga sunetul, apoi el a inceput sa taca, apoi mi-a zis ca doreste o fata, si ca asteapta sa termine vorba cu mine, si ca va pleca la alta, dar apoi m-a intrebat daca il las eu, dar eu iarasi am inceput sa ma enervez, acum la urma i-am urat noapte buna si am iesit din online, el tot a iesit, dar stiti cit de mult m-a dezamagit, acum nu stiu ce sa fac, cum sa ma comport cu el mai departe, as dori sa imi dati niste sfaturi, ca chiar singura nu ma descurg cu asa baiat, va rog ajutati-ma cu niste sfaturi.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiat istet s-a folosit de acest raspuns ca sa va certati si pe urma sa va despartiti, deci el vrea sa scape de tine

| simonamaria a răspuns:

E clar...stiu ca poate nu vezi asta acum, dar faptul ca vrea sa mearga la altele dovedeste ca nu tine la tine.si de ce sa stai langa cineva care nu te iubeste? eu zic sa treci mai departe nu merita sa iti vb asa.nimeni pe lume nu merita sa suferi,,, crede-ma am varsat lacrimi zilnic 8 ani din cauza parintilor care s-au despartit si am realizat ca oricine iti poate distruge viata.am pus o barierea si e perfect sa fi singura.nu suferi si ai doar prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apoi?

| lolylolypops a răspuns:

Nu te iubeste, lasa-l! paraseste-l inainte de a suferi mai mult, mai bine suferi putin acum si asta, dar lasa-l ca isi va bate joc de tine!

| olivikkka a răspuns:

In locul tau cred ca il plesneam pe loc, trebuie sa ai mai multa demnitate si sa nu lasi sa te jigneasca, chiar daca il iubesti, este un nesimtit gaseste un baiat care stie cum se comporta cu o fata, bafta

| Blu3Smyle a răspuns:

Nu e un baiat bun lasa-l mai sunt si altii dar daca il iubesti asa mult mai bine incearca dar nu ca disperata happy

| loorentzoo a răspuns:

Simplu altul, sunt baiat si iti spun nu te iubeste daca te ar iubii nu ar face asa ceva chiar daca o sa iti zica ca te iubeste daca incerci sa te desprti de el nu il crede pune la indoila tot ce zice poate sta cu tine dintr un interes sau se plictiseste se mai intampla si d astea asa ca spune i pa pa

| barbieroz a răspuns:

Lasa-l ca nu te iubeste, daca el deja segandeste la altele si ba chiar se si intalnesc e grav asa o sa iti faca tot timpul clar. Mai bine singura si fericita decat cu unul care isi bate joc. Nimic in lumea asta nu e mai presus ca dragostea curata, dar daca nu stie sa o ofera pacat de el. Eu nu suport genul de baiat care alearga dupa mai multi iepuri si nu prinde niciunul sau prinde unul de care isi bate joc. LASA-L!