| lovemyname a întrebat:

Am intrebat o fata daca vrea sa stea cu mine si ea a raspuns ca si ei ii place de mine, dar sa lasam timpul sa decida
Ce sa inteleg?

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa ai rabdare. daca o placi sigur vei avea, daca nu...nu. nu incerca sa intelegi femeile, incearca sa faci cum spun ele. (doar ele conduc lumea lumea)

| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrei să se întâmple ceva, acționează.

Îți urez succes.

| greyhound a răspuns:

Poate ca esti in perioada de proba, sau poate ca a pus ochii pe altcineva dar in acelasi timp te place si pe tine, si intai vrea sa vada daca merge treaba cu ala; daca nu, vine la tine
Ai putea sa o intrebi ce a vrut sa zica, spune-i ca te gandesti non-stop la asta si ca nu stii ce vrea de fapt

Răspuns utilizator avertizat
| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Cred ca nu te place, dar n a vrut sa te supere.
Sau te place, dar vrea sa vada daca chiar tii la ea.

| mary1maria a răspuns:

Probabil ca vrea sa te cunoasca mai bine, sa afle mai multe despre tine etc...
Daca vrei sa o cuceresti poarta-te dragut cu ea si va iesi de la tine daca ea chiar a vorbit serios.