| SSDeu a întrebat:

Salutare TPU!
Am mai putin de 20 ani.
Din 2022, am gaduri mai mult sau mai putin intruzive in legatura cu fetele.
Spre deosebire de multi baieti, eu gasesc fetele care practica gimnastica (ritmica in special) si care sunt si mai inalte decat mine (desi inaltimea nu este foarte importanta in acest context), foarte atragatoare.

Ce as vrea sa va intreb: Sunt vreun ciudat pentru faptul ca ma uyit la filme p#rno si/sau de pe Youtube in care fetele fac/stau in diferite pozitii, iar asta ma atrage foarte mult si mai ales, imi vin ganduri mai mult sau mai putin erotice in care avem o relatie stabila, in sensul in care NU doar sexul este important, adica si cum rationam unul cu celalalt?
Ma uit la filmele de genul ca dupa aceea sa ma pot concentra pe lucrurile mele si sa nu ma mai gandesc la fete, in general.

Sunt eu vreun ciudat pentru faptul ca imi plac foarte mult fetele mai inalte decat mine?

Imi imaginez uneori cum stau cu o fata in pat si ne pupam si altele (stiu ca este normal, cel putin la varsta mea), dar imi imaginez si unele ipostaze in care isi arata flexibilitatea, ca sa ma "excite".

Si da, stiu cum sa gasesc astfel de fete, stiu ca trebuie sa am rabdare de multe ori, stiu ca trebuie sa fiu natural, dar as vrea sa stiu opinia voastra, sunt oare ciudat sau putin dezaxat ca pentru unii, sa faci un spagat sau o sfoara este ceva de genul:

"Woooow! Cum reusesti sa faci asemenea lucruri? Cred ca nu este usor!", iar pentru mine este ceva de genul: "Hei, vrei sa iesim maine la un suc?" (sau ceva care sa o indemne sa ne cunoastem mai mult, si poate, sa incepem si o relatie mai intima), pentru mine, este pe cat se poate de sexy acest lucru.
Va multumesc pentru atentie si pentru timpul acordat, imi pare rau daca v-am pierdut timpul cu acest text.

6 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Iti place ce tie iti place.
Dar lasa pornografia, ca nu reflecta realitatea.

Iar cand vei gasi o fata cu care sa te iubesti, protejeaza-ti partenera folosind prezervativ. O protejezi de sarcini nedorite si va protejati amandoi de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).
Fa-ti vaccinul HPV, este gratuit pentru fete şi băieţi (11-19 ani neîmpliniți). La medicul de familie.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-la-baieti

| SSDeu explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Eu am intrebat ceva, iar tu ai raspuns fix altceva.
Daca nu ai ce sa spui mai bine nu o spune.
Invat singur educatie sexuala, nu trebuie sa mi-o faci tu pe internet.

| anonymusxxx a răspuns:

Feritiva copilul. romeo pedofilul

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru SSDeu):

Da, e plin TPU de "self-educated" ca tine.
"sunt insarcinata?", "Credeti ca e insarcinata?"

Cu placere

| 1onur a răspuns (pentru anonymusxxx):

Justițiarulhappy omul este de nota 10 nu se va mai naște om ca el! își riscă dedică toată viața cu toți pedofili, interlopii cei mai sadici din România ia prins!

| 1onur a răspuns (pentru SSDeu):

Fata ția răspuns/oferti dat soluția nu fi bădăran și nesimțit că nu ția făcut nimic rău Calmează-te nu fi animal!