| Lina_6169 a întrebat:

Salutare, TPU am nevoie de ajutorul vostru stie cineva cum se numeste melodia aia de la sfirsitul filmului Asterix & Obelix - Mission Kleopatra va rog mult. Pe ritmul ei Cezar si Cleopatra se sarutau la sfirsit, era ceva foarte romantic si destul de placut.Cine imi spune cum se numeste cintecul ofer funda si voturi cite doriti multumesc anticipat

1 răspuns:
| caius a răspuns:

Ai putea sa downloadezi filmul si sa te uti la sfarsit cand prezinta producatorii, actorii si toate cele, scrie pe acolo