| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema: vara trecuta, pe la jumate de august am intilnit un baiat mai in virsta decit mine cu 4 ani, 17 ani, fecioara, eu fiind taur.neam intilnit 2 saptamini, dupa care eu eram nevoita sa ma inorc la studii. In octombrie am aflat ca ma tradat..., dar l-am iertat. Acuma, pe 1 ianuarie, am aflat ca are alta, nu neaga nimic! Cu toate acestea in Octombrie incerca s-o convinga pe vara mea sa nu-mi spuna ca se intilneste cu aceea, deoarece ma iubeste pe mine. Acuma de pe 1 ianuarie nu am mai vorbit cu el. Nu stiu ce sa fac., il iubesc mult de tot, dar ma tem sa nu gresesc iertindu-l iarasi. Ce sa fac daca isi cere iertare, ceea ce la sigur o va face? AJUTATI-MA, VA ROG, mult DE TOT!

Răspuns Câştigător
| selena_3227 a răspuns:

Buna ubitha uite ati dau un sfat pentru c sunt mai mare ...baiatul asta daca te iubea nu facea asa, si cum spui tu c asi cere iertare pai asta doar sa te faca sa suferi. Tu esti inca mica si stai lin c nu este el dragostea adevarata. Vrea doar sa asi bata joc d tine lasa-l sh cautal pe cineva de care sa fi iubita pentru c orice fata merita asta. pup. ai grija de tine

6 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Ma ling cu X pentru ca te iubesc pe tinestraight face

In nici un caz nu poti crede asta.straight face Daca te iubea, clar nu facea asa, acum u faci cum iti dicteaza inima

happy

| ELLSSA a răspuns:

Ce le mai place si unora sa duca o viata dubla, atat de complicata.Doamne! Eu as albii intr-o saptamana...
Da-l uitarii, gata!
Te gandesti la el azi, maine... dar ai sa il uiti.Nu te merita si fugi de astfel de baieti.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Hei! Slutare!
mersi tuturor pentru sfat!
Cred ca pot sa zic ca am trecut peste asta, nu ca ar fi asa de usor..., dar se primeste, as zice.
mersi inca o data tuturor.
va doresc un incepoot de saptamana minunat!
Ciaooo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor :(
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| pisicuta_1341 a răspuns:

Spune-i sa aleaga pe una dintre voi.

| alexutzza_6179 a răspuns:

Ceaoo daca te iubea nu facea asta...oh go on nu asculta toate povestile lui false.oh go on. tu ai de suferit! si nu mertita esti...