| Miiiiihhhaaaiii a întrebat:

Am o intrebare cu care sper sa pot fi ajutat si as fi foarte recunoscator. Iubita mea are probleme la menstruatie, nu i-a mai venit de multa vreme si as vrea sa stiu daca se poate sa facem sex, adica ar exista vreo problema?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Femeia gravida poate face sex fara mari probleme, cel putin in prima parte a sarcinii.

| Miiiiihhhaaaiii explică (pentru neutrino):

Nu este insarcinata.

| neutrino a răspuns (pentru Miiiiihhhaaaiii):

Atunci mergi cu fata la medic: nu este normal ceea ce i se intampla.

3 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Daca ea se simte ok si doreste, de ce nu? Nu uitati sa va protejati!