| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Am o intrebare pentru fete.
Sa zicem ca sunteti in ipostaza intima cu un baiat si in acele clipe fierbinti baiatul va intreaba unde sa bage cuculetul ca nu stie in care parte e pasarica.
Fetelor, cum ati reactiona in asemenea situatie?
L-ati indruma pe baiat pe drumul cel bun sau ati abandona actul erotic?

Răspuns Câştigător
| Alina0124 a răspuns:

Ii arăți calea. De ce ai abandona? Poate băiatul nu are experienta, nu e nicio problema, ba chiar poți tu sa te sui peste el ca sa eviți aceasta intrebare

1 răspuns:
| Hollyg a răspuns:

Salut! Bineînțeles ca l-as îndruma, momentul intim nu e despre cat știe fiecare sa facă, cat despre a exploata plăcerile fiecăruia. Mereu vor fi momente in care va trebui sa il îndrumi ori tu pe el ori viceversa, si asta pentru ca asa se face ca sa creezi un mediu plăcut pentru amândoi.