| nok3110c a întrebat:

Am o problema cu penisul, e putin indoit in dreapta si nu-mi place asta pot face ceva ca sa dispara problema?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este o problema, este o carcateristica intalnita la multi barbat, care nu afecteaza cu nimic nici viata sexuala, nici urinatul. Nu poti face nimic fiindca nici nu e cazul sa faci ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand tintesti fofoloanca, ocheste 1 cm mai la stanga, sa nimeresti...

| Cosmotel a răspuns:

Asta pentru ca ai frecat-o mult cu mana dreapta si s-a indoit. mai schimba mana laughing
dar nu cred ca mai ai ce face, stai cu ea stramba si stai linistit ca nu toti o au dreapta si in sus. tongue

| catosp a răspuns:

S-a inventat menghina...foloseste-o cu cap..nu abuza.

| nok3110c explică (pentru catosp):

Da mai concret si mai serios spoate? vaa rog frumos!

| DmxSDoG a răspuns:

Nai ce sa faci asa te-a lasat domnu.
chiar nai ce sa faci. vb lu ila o iei si dai cu ceocanu pe ia pana se face dreapta sau la menghina.
sorry!
funda?

| yyyooyo a răspuns:

Sall frate eu zic sa nu ati faci nici o grija pentru ca nu este nici o problema! stai linistit poate daca faci sex se mai andreapta depinde! multi babati au problema asta...uni chiar mai raubig grin