| weidrug a întrebat:

Salutare tpu.Am si eu o intrebare.Deci am facut cam cu vreo 2 saptamini in urma sex cu prietena mea la ea a fost pentru prima oara, era virgina dupa ce am facut-o nu a curs nimic doar cind a mers la veceu si dupa o saptamana am facut iar si nu i-a fost nimic
si cind am facut-o a treia oara mi-a spus ca ii curge mult singe ce poate sa fie?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a spus ea ca era virgina? Sau ti-ai dat seama singur? A treia oara i-a venit ciclul.

| weidrug explică (pentru darrio2007):

Si ea mi-a spus si eu mi-am dat seama

| epurasu a răspuns:

Ai un mesaj! citestel.

| neutrino a răspuns:

Era pe Stop!

| weidrug explică (pentru neutrino):

Nu inteleg cum era pe stop?

| Alcyon a răspuns:

Probabil abia a treia oara ai dezvirginat-o complet.

| weidrug explică (pentru Alcyon):

Tot ce e posibil